Látkové roletky

Látkové roletky

Poz1  

Univerzálny upevňovací držiak umožňuje namontovať roletu ku na stenu vo výklenku alebo na strop. Odolný retiazkový mechanizmus zaručuje dlhú životnosť a pohodlnú obsluhu. Vďaka svojej konštrukcii existuje možnosť použiť v roletách pružinový mechanizmus a redukciu rýchlosti.

Látkové roletky v kazetách s vodiacimi koľajnicami

Imag0292

V prípade roliet v kazetách je valček s látkou umiestnený v špeciálnej kazete, ktorá chráni látku pred prípadným znečistením alebo poškodením. Táto kazeta môže byť vyrobená z hliníka alebo PVC a montovaná skrutkami alebo prilepená na okennú lištu. Bočné vodiace lišty sú prilepené k okennému rámu pomocou penovej pásky, minimalizujú prestup svetla a zabezpečujú stabilné vedenie látky. Celok sa stáva spoločným prvkom okna. Vodiace lišty a kazeta môžu byť dodané aj vo farbách imitujúcich drevo.

Látkové roletky na strešné okná

7dd5431fff5618aa3f7d440009f69037

- systémovo profesionálne riešená roleta do všetkých strešných okien ( VELUX, FAKRO, ROTO....) - cloniaca látka je fixovaná a napnutá pomocou plastových očiek, ktoré zabraňujú vypadnutie látky z bočných profilov - v prípade potreby môže byť roleta ovládaná pomocou ovládacej tyče - bočné profily umožňujú zastaviť roletu v akejkoľvek zvolenej polohe - ideálne tienenie pre všetky štandardné strešné okná - strešné rolety Vám umožnia znovu naplno využívať podkrovnú izbu počas horúcich dní a prežiť chládok vo Vašom príbytku